מבצע לזמן מוגבל 10 + 10 מתנה

הסרת שיער בלייזר בבריאות ויופי בכרמל בחיפה זו המילה האחרונה לגוף חלק – מתאים גם לבעלי שיער ג’ינג’י ובלונדיני ולעור כהה, באישור משרד הבריאות הישראלי וה – CE האירופאי.

הטכנולוגיות המתקדמות אפשרו לימי סכין הגילוח, המריטה והחומרים הכימיים לחלוף ללא שוב וכיום שיער לא רצוי מטופל בצורה יעילה ומהירה באמצעות מכשירים מתקדמים המבוססים על טכנולוגיית לייזר ואור.       

טכנולוגיה זו מאפשרת לנטרל עשרות זקיקי שיער בפחות משנייה אחת בתהליך מונחה מחשב אשר מבטיח תוצאות לטווח ארוך. קרן האור שנוצרת על ידי המכשיר נקלטת על ידי פיגמנט השיער, מועברת באמצעות השערה ונקלטת בזקיק השערה הנמצא בעומק שכבת העור. הקרן מועברת בפולס שמשכו חלקיק שנייה בלבד וגורמת לחימום הזקיק והרס שלו.

מערכת הקירור הייחודית והמתקדמת המובנת במכשיר בבריאות ויופי, מגנה על העור על ידי קירורו בזמן פעולת הלייזר. לפני, במהלך ואחרי הטיפול יש להימנע מהסרת שיער בשעווה, מריטה והבהרה לפחות שבועיים לפני הטיפול. ניתן לגלח שיער בזמן ההמתנה לטיפול. יש להימנע משיזוף לפחות חודש לפני הטיפול. במשך 3 עד 10 ימים לאחר הטיפול בהסרת שיער בלייזר, יתחילו לצוץ שערות על פני העור. רוב השערות הללו נושרות. חשוב לדעת שאלה אינן שערות שגדלו מחדש ולכן יש להימנע מלטפל בהן בשעווה, במריטה או בהבהרה. בין הטיפולים בהסרת שיער בלייזר מותר לגלח.          

המועמדים האידיאליים להסרת שיער בלייזר הם בעלי עור בהיר ושיער כהה. ככל שהשיער כהה יותר כך הוא קולט יותר טוב את האנרגיה של קרן הלייזר. 

ניתן להתחיל להסיר שיער בלייזר החל מגיל 16 לערך, בסוף גיל ההתבגרות בו מסתיים התהליך ההורמונאלי, המשפיע על צמיחת השיער. כמובן שיש לבדוק התאמה לכל מטופל באופן אישי.

תופעת לוואי אפשרית לזמן קצר לאחר הסרת שיער בלייזר היא בעיקר אדמומיות של העור שעלולה להופיע בתוך שלוש שעות מזמן הטיפול ובדרך כלל עוברת לאחר כשעה.

היות ולשיער יש מחזוריות של צמיחה ולא כל השיער צומח בו- זמנית, יש צורך לחזור על הטיפול כדי לנטרל את כל זקיקי השיער שבאזור המטופל. לכן, מספר הטיפולים תלוי במספר גורמים, כגון: האזור בגוף בו מתבצע הטיפול, צפיפות השיער באזור, מחזור הגדילה של השיער וכדומה.             

לקביעת ייעוץ מקצועי חינם חייגו 04-836-36-72